O nás

Jsme SmartAir Consulting s.r.o. a vyřídíme vám dotaci

Dotace se SmartAir Consulting

Pojďte do toho s námi

Jsme SmartAir Consulting s.r.o a jsme dceřinná firma JV Klima instal s.r.o (známá také jako SmartAir), která již řadu let zajišťuje instalaci chytrých zařízení pro řízení teploty, jako jsou rekuperace, podlahová topení a tepelná čerpadla. Naši zákazníci hojně využívali naší pomoci ve vyřizování dotací, avšak zájem byl tak velký, že jsme se rozhodli založit firmu, která se bude věnovat čistě zajišťování dotací.

Pomůžeme vám dotaci získat, a v případě zájmu celý projekt i zrealizujeme. Jsme rodinná firma a nabízíme osobní přístup. Rádi se s vámi sejdeme osobně i online. Proč do toho jít s námi? Víme, jak v tom chodit - dobře známe legislativu, a proto máme více než 95% úspěšnost ve vyřizování dotací. S námi ušetříte čas a jako firma dokážeme získat větší obnos dotací.

Vyřizování dotací

Které dotace vám umíme vyřídit?

Vyřízení dotací i realizace pod jednou střechou

Dotaci vyřídíme a v případě zájmu i celý projekt zrealizujeme

Rádi byste si nechali vyřídit dotace od firmy, která vám následně celý projekt i zrealizuje? Tak to jste na správném místě! My zastřešíme váš projekt od úvodních příprav až po realizaci a servis. Tepelná čerpadla, rekuperace i podlahové topení - to vše dělá firma SmartAir úspěšně již řadu let.